Doświadczenie udziałowców zdobyte przez ponad 17 lat działalności w branży budowlanej, pozwoliło na zbudowanie pozycji doświadczonego wykonawcy wyróżniającego się na tle konkurencji wysoką jakością świadczonych usług. Dysponujemy profesjonalną kadrą pracowniczą, która od wielu lat w niezmiennym składzie nakreśla wysokie standardy usług tworząc tym samym trwałe fundamenty naszej firmy.

Naszym głównym elementem działania są usługi w zakresie hydroizolacji obiektów budowlanych, a w tworzeniu tego ogniwa działalności ściśle współpracujemy z przedstawicielami marek z takich krajów jak Szwajcaria, Niemcy oraz Stany Zjednoczone. Jesteśmy współtwórcami systemu hydroizolacyjnego Water Block i to właśnie przez tak szeroki wachlarz współdzielenia wiedzy jako nieliczni na rynku udzielamy na nasze projekty do 10 lat gwarancji.

Głównymi odbiorcami naszych usług są Wspólnoty Mieszkaniowe, Spółdzielnie oraz instytucje Państwowe dla których w sumie wykonaliśmy już ponad kilkaset tysięcy metrów kwadratowych hydroizolacji.

 

Zapraszamy do kontaktu i zapoznania się z naszymi realizacjami.

NASZE OBSZART DZIAŁALNOŚCI:

Przekuwamy najlepsze rozwiązania w rzeczywistość – tak właśnie zaczęła się przygoda Spółki Bergmann Group. Ponad 17 lat temu mieliśmy okazję obcować na wielu  inwestycjach i projektach budowlanych – niestety nie wszystkie rozwiązania były skuteczne. Szukając odpowiednich materiałów poznaliśmy wielu wybitnych ludzi, inżynierów, technologów. Postanowiliśmy połączyć wiedzę z doświadczeniem i stworzyć niezawodny system jak i sposób działania, który umożliwi nam stawiać na jakości i duży sukces!

WYKONASTWO
PRZYGOTOWANIE PROJEKTÓW
OPINIE TECHNICZNE

STRUKTURA DZIAŁALNOŚCI

W swojej działalności koncentrujemy się na dostarczaniu kompleksowych rozwiązań oraz wdrażaniu nowoczesnych technologie z wykorzystaniem wysokiej jakości materiałów budowlanych.  Posiadamy odpowiednie zaplecze  techniczne, co pozwala nam na szybką i sprawną realizację powierzanych nam prac budowlanych.

Współpracujemy głównie z marką WATER BLOCK. Water Block to marka, która w swej ofercie posiada materiały ochrony przeciw wodnej i przeciw wilgoci. Tworzym bardzo mocne jakościowo produkty, wyprzedzające obecne technologie i takie które są w stanie sprostać najtrudniejszym tematom.

waterblock.eu

NASZE PROJEKTY ŚWIADCZYMY NA NAJWYŻSZYM POZIOMIE

Idee naszej marki brzmi: stawiamy na jakość. Rozwijamy się cały czas oraz  tworzymy bardzo mocne jakościowo projekty. Dziś jesteśmy stabilną firmą mającą dużą rozpoznawalność w Polsce, z której usług korzystają największe firmy jak Grupa Orlen czy Polski Holding Obronny. 

DANE ADRESOWE:

Bergmann Group Sp. z o.o.

ul. Trakt Lubelski 316,

04-667 Warszawa

DANE KONTAKTOWE:

Biuro:

+48 730 022 997

biuro@bergmangroup.pl

DANE REJESTRACYJNE:

NIP: 952-218-15-77

Regon: 380206595

KRS: 0000730719